تجلیل از سردفتران و دفتریاران صعودکننده به قله علم کوه

تجليل از سردفتران و دفترياران صعودكننده به قله علم كوه
به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران:در مراسمی از سردفتران و دفترياران صعودكننده به قله علم كوه تقدير به عمل آمد.
رئيس كانون سردفتران و دفترياران در اين مراسم با تقدير از سردفتران و دفترياران صعودكننده به قله علم كوه گفت: صعود ۲۰ نفر از سردفتران و دفترياران به دومين قله مرتفع ايران موفقيتي است كه بي ترديد از خاطر جامعه دفاتر اسناد رسمي فراموش نخواهد شد.
علي خنداني افزود: توسعه فعاليت هاي ورزشي و رفاهي از مهمترين رويكردهاي ما در هيات مديره كانون است چراكه توجه به اين امر نقش مهمي در افزايش سطح سلامت جسمي و رواني همكاران و كاهش هزينه هاي درماني كانون دارد.
وي به گروه كوهنوردي كانون قول مساعد داد تا در برنامه بعدي صعود، اين گروه را همراهي كند.
بلاغي عضو هيات مديره كانون هم كه در برنامه صعود به علم كوه، گروه را همراهي كرده بود با اشاره به جو صميمي و دوستانه اعضاي تيم در طول مسير بيان داشت: تصور عموم از سردفتر و دفتريار شخصي است كه از صبح تا بعدازظهر پشت ميز خود نشسته و به دليل مسئوليت و شرايط كاري خود قادر به تحرك نيست.
وی افزود:‌ حضور قريب ۲۰ نفر از همكاران در اين برنامه نشان داد كه فعالیت در دفترخانه و حوزه ورزش هيچ منافاتي با هم ندارد.
مسئول كميته رفاهي ورزشي كانون هم در ابتداي اين مراسم با معرفي سردفتران و دفترياران صعودكننده به قله علم كوه گفت: اين موفقيت براي اولين بار در تاريخ دفاتر اسناد رسمي كشور كسب شده است.
حميد آذرپور افزود:‌ يكي از بزرگترين آرزوهاي ما دركميته رفاهي ورزشي اين است كه همه همكاران در اقصي نقاط كشور در يكي از رشته هاي ورزشي فعاليت داشته باشند و در قالب برگزاري جشنواره هاي ورزشي در طول سال از حضور سردفتران و دفترياران ورزشكار در تيم هاي مختلف ورزشي استفاده نمائيم.
وي تصريح كرد:‌ در شرايط كنوني به دليل شيوع ويروس كرونا در كشور، بسياري از برنامه هاي ما در حوزه رفاهي و ورزشي مسكوت مانده و به ناچار در برخي از موارد قادر به اجراي برنامه هاي موردنظر خود نيستيم.
آذرپور بيان داشت: برنامه جامع سه ساله كميته رفاهي ورزشي تدوين و به هيات مديره كانون ارائه شده است. در اين برنامه تمام دغدغه هاي همكاران در حوزه رفاهي و ورزشي پيش بيني گرديده است.
مسئول كميته رفاهي ورزشي اظهار اميدواري كرد: به تمامي همكاران در كشور اين نويد را مي دهيم كه با كاهش شيوع ويروس كرونا و برگشتن كشور به شرايط طبيعي، پاسخگوي بخش قابل توجهي از انتظارات و مطالبات به حق سردفتران و دفترياران در بحث بهره مندي از تسهيلات ويژه از طرف هتل ها و مجموعه هاي تفريحي و ورزشي كشور خواهيم بود.
در اين مراسم يعقوب گودرزي مسئول گروه كوهنوردي كانون به بيان گزارشي از برنامه صعود به قله علم كوه پرداخت. همچنين اعضاي اين گروه نظرات و ديدگاه هاي خود را با رئيس و دو عضو هيات مديره كانون درميان گذاشتند.
در پايان، علي خنداني رئيس كانون و ناصر بلاغي عضو هيات مديره و آذرپور مسئول کمیته رفاهی ورزشی با اهداي هدايايي از اعضاي گروه صعودكننده به علم كوه تقدير كردند. علی جلیلیان عضو هیات مدیره کانون نیز در این مراسم حضور داشت.

درباره ی golestannotary_admin

مطلب پیشنهادی

📌اطلاعیه برگزاری آزمون دفتریاری جمعه ۱۴۰۰/۶/۲۶:

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون دفتریاری می رساند تاریخ برگزاری آزمون دفتریاری ، جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *