آگهی برگزاری آزمون دفتریاری در اداره ثبت اسناد و املاک گرگان

✅بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون دفتریاری می رساند با توجه به وضعیت پاندمی کرونا از شرکت کنندگانی که به بیماری کرونا مبتلا هستند تقاضا می شود وضعیت خود را به کانون سردفتران و دفتریاران استان اطلاع دهند تا تمهیدات لازم بعمل آید.

۱)تاریخ آزمون جمعه مورخ ۱۴۰۰/۶/۲۶ راس ساعت ۹ الی ۱۱صبح می باشد.

۲)محل برگزاری آزمون : “گرگان بلوار شهید کلانتری کمربندی روبروی ترمینال جنب اداره راهنمایی اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان گرگان” است.

لازم به تذکر است داوطلبان از به همراه داشتن کتاب ، جزوه ، موبایل ، هنزفری ، ماشین حساب و نوشته های دیگر خودداری نمایند ، جهت پاسخگویی در فرم پاسخنامه مداد ، پاک کن ، تراش همراه داشته باشند.

۳)جهت احراز هویت کارت شناسایی معتبر (کارت ملی و شناسنامه ) همراه داشته باشند. تاکید می گردد نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل حاضر شوند و همچنین استفاده از ماسک در جلسه آزمون الزامی می باشد.

۴)به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی داوطلبان عزیز ضمن پرهیز از عجله و تجمع ، در تمام مراحل آزمون از زمان ورود تا خروج از حوزه های برگزاری آزمون ، فاصله بهداشتی را با اطرافیان حفظ کرده و پس از ورود به سالن برگزاری آزمون بلافاصله روی صندلی خود بنشینند و از ترددهای غیر ضرور جداً پرهیز نمایند.

روابط عمومی کانون سردفتران و دفتر یاران استان گلستان

درباره ی golestannotary_admin

مطلب پیشنهادی

📌اطلاعیه برگزاری آزمون دفتریاری جمعه ۱۴۰۰/۶/۲۶:

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون دفتریاری می رساند تاریخ برگزاری آزمون دفتریاری ، جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *